Furia Alecto

Skladem
Kód: 306
Značka: AJ Fernandez
189 Kč
Kategorie: Doutníky

Rozměry: Ring 56 Délka 115 mm (4,5") 

Obsah krabice - 10 ks 

Doutníky Furia vzdávají hold bohyním pomsty a kletby z řecké mythologie. Doutníky Furia jsou živoucí personifikací Morality, Čistoty, Krásy, Síly, Pevnosti, Šílenství a Harmonie života. S originálním použitím tabáků a barev doutníky Furia symbolicky odráží sílu bohyní - Alecto, Megaera a Tisiphone. 

Inovativní pužití vlněného provázku na rozdíl od klasického prstýnku připomíná spojení mezi věcmi. Stejně jako pro bohyně, spravedlnost a šílenství jsou odděleny jen velmi tenkou čarou. Pro nás je toto pouto symbolické pro naše vztahy s našimi partnery, fanoušky, maloobchodníky a distributory. Konečně - a to je zřejmě naprosto nejdůležitější pro skutečného fanouška - směs má tendenci vyjadřovat tuto intenzivní a obtížnou rovnováhu mezi sílou, vůní a chutí. 

S kombinací listů z několika zemí, doutník Furia odhaluje hlubokou osobnost s pozoruhodnou aromatickou bohatostí a dobře zaobleným charakterem. Doutníky Furia mají hustou a dokonalou sílu. Chuť a vůně určitě překvapí bohatostí a rovnováhou. Furia je silná a hluboká. 

Blend: Nikaragua a další tajná země. Krycí list Habano z oblasti Jalapa Valley, vázací list a náplň pochází z Esteli a Ometepe. Doutník obsahuje Viso z tajné lokality, které přináší osobitou chuť. Tabák je středně vyzrálý mezi 3-6 lety. 

Chuť: Vybalancovaní, zpočátku tóny pepře, postupně zesiluje. 

Síla: Silná 7/10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.