Furia Megaera

Skladem
Kód: 300
Značka: AJ Fernandez
209 Kč
Kategorie: Doutníky

Rozměry: Ring 54 Délka 139 mm (5,5")

Obsah krabice - 10 ks

Doutníky Furia vzdávají hold bohyním pomsty a kletby z řecké mythologie. Doutníky Furia jsou živoucí personifikací Morality, Čistoty, Krásy, Síly, Pevnosti, Šílenství a Harmonie života. S originálním použitím tabáků a barev doutníky Furia symbolicky odráží sílu bohyní - Alecto, Megaera a Tisiphone.

Inovativní pužití vlněného provázku na rozdíl od klasického prstýnku připomíná spojení mezi věcmi. Stejně jako pro bohyně, spravedlnost a šílenství jsou odděleny jen velmi tenkou čarou. Pro nás je toto pouto symbolické pro naše vztahy s našimi partnery, fanoušky, maloobchodníky a distributory. Konečně - a to je zřejmě naprosto nejdůležitější pro skutečného fanouška - směs má tendenci vyjadřovat tuto intenzivní a obtížnou rovnováhu mezi sílou, vůní a chutí.

S kombinací listů z několika zemí, doutník Furia odhaluje hlubokou osobnost s pozoruhodnou aromatickou bohatostí a dobře zaobleným charakterem. Doutníky Furia mají hustou a dokonalou sílu. Chuť a vůně určitě překvapí bohatostí a rovnováhou. Furia je silná a hluboká.

Blend: Nikaragua a další tajná země. Krycí list Habano z oblasti Jalapa Valley, vázací list a náplň pochází z Esteli a Ometepe. Doutník obsahuje Viso z tajné lokality, které přináší osobitou chuť. Tabák je středně vyzrálý mezi 3-6 lety.

Chuť: Vybalancovaní, zpočátku tóny pepře, postupně zesiluje.

Síla: 7/10 Střední - Silná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.